Motiva implantáty vyvinuli odborníci, kteří zohlednili nejen odborné zkušenosti operatérů ale především také požadavky a přání klientek. Za úspěchem Motivy stojí americká společnost Establishment Labs S. A., která má za sebou 25ti leté zkušenosti s vývojem a výrobou prsních implantátů.

V současné době si můžete vybírat hned z několika renomovaných značek. Přečtěte si, čím Motiva vyniká nad ostatními a jaké jsou její hlavní výhody.

Motiva implantáty mají tyto výjimečné vlastnosti:

 1. Jsou naprosto bezpečné - jejich výroba se realizuje v industriálním parku v Kostarice, kde sídlí i další úspěšné americké společnosti. Výroba probíhá při dodržení nejpřísnějších norem v souladu s ISO certifikací, která společnost opravňuje k výrobě medicínských produktů. Každý kus prochází zátěžovými testy. Splňují také standardy EU, proto jsou označeny certifikací CE.
 2. Vysoká elastičnost - ta umožňuje vložení implantátů skrze malý řez. Běžně má řez okolo 7 cm. Při použití Motivy stačí řez o délce 3 až 4 cm. Díky tomu je pooperační jizva velmi malá.
 3. Perfektně simulují vzhled a strukturu přirozených prsou - uvnitř prsních implantátu Motiva se nachází perfektně kohezivní silikonový gel. Díky tomu působí přirozeně za všech okolností. Vleže mají kulatý tvar a ve stoje vypadají jako anatomické implantáty. Jejich ergonomičnost zajistí, že vypadají skvěle ve všech polohách.
 4. Obal je pevný a nepropustný - skládá se ze 7 vrstev. Mezi jednotlivé vrstvy se navíc během výroby nedostane sůl, kterou jiné značky při výrobě obalů používají. Sůl může být ve výjimečných případech příčinou protržení obalu. Její absence snižuje riziko na minimum. Vnitřek je naplněn ze 100 % gelem, takže nedochází k “vrásnění” implantátů.
 5. Mají mikrotexturovaný povrch - tento typ dokonale přilne k prsní tkáni. Díky tomu se minimalizuje riziko otočení, protržení a vzniku kapsulární kontraktury. 
 6. Motiva implantáty jsou biokompatibilní - nezpůsobují záněty a tělo pacientek je velmi dobře přijímá.
 7. Mají doživotní záruku - to ale neznamená, že prsní implantáty nemusíte po čase vyměnit. K reoperaci se obvykle přistupuje po 10 až 16 letech. Stejná doporučení platí pro všechny typy a značky implantátů.

Pro koho se hodí implantáty Motiva Ergonomix

Ergonomické implantáty se perfektně přizpůsobí ženskému tělu a životnímu stylu. Nejvíce jejich kvality ocení:

 • klientky, které chtějí co nejpřirozenější výsledek,
 • aktivní sportovkyně,
 • ženy, pro které tento typ implantátu představuje nejlepší možné řešení,
 • ženy, kterým v důsledku opakovaných operací hrozí vyšší riziko rotace,
 • klientky, které chtějí přirozený vzhled, ale anatomický tvar jim nevyhovuje.

Jaký mají implantáty Motiva Ergonomix povrch?

Hlavní nevýhodou hladkých povrchů je častější výskyt kapsule. Proto se začaly vyrábět implantáty s texturovaným povrchem.

Motiva přichází s povrchem SilkSurface, který je mikrotexturovaný. To znamená, že pro jeho výrobu byly použity nanotechnologie (jiné značky používají k leptání agresivní sloučeniny). Díky unikátní technologii přilne implantát jemně k prsní tkáni.

Motiva implantáty jsou dostupné v různých velikostech

Vybírat můžete až z 500 velikostí s různou projekcí. Díky obrovské nabídce společně s chirurgem bez problému vyberete velikost, která vám bude šitá na míru. Zvolit si můžete také čtyři různé profily:

 • Mini,
 • Demi, 
 • Full,
 • Corsé.

Kolik stojí Motiva implantáty? Cena závisí na mnoha faktorech

Cena plastické operace prsou se odvíjí od druhu, značky, velikosti a tvaru vybraných implantátů. Rozdíl mezi jednotlivými značkami může být až několik desítek tisíc. Implantáty Motiva jsou cenově dostupné.

Konečnou cenu vám sdělí lékař během konzultace v závislosti na zvolené velikosti a dalších individuálních faktorech.

 

V některých případech není vložení implantátů nutné. Bojíte se pooperačních komplikací? Cena modelace prsou bez implantátu je nižší.